Wdrożenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Wdrożenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania jest najlepszym rozwiązaniem dla przedsiębiorstwa, które planuje wprowadzić jednocześnie kilka systemów zarządzania. Pomoże mu to zaoszczędzić przede wszystkim czas, który trzeba przeznaczyć na wdrożenie zmian, przyswojenie zaktualizowanych i ulepszonych procedur czy szkolenie pracowników. Zintegrowany System Zarządzania pozwoli także zoptymalizować dokumentację oraz ograniczyć koszty towarzyszące wdrażaniu nowych zasad.

Wiatraki prądotwórcze.

Zintegrowany System Zarządzania składa się najczęściej z Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 połączonego z innym systemem. W zależności jednak od charakteru organizacji, branży, w jakiej działa oraz inwestycji, jakie planuje realizować, może ona zdecydować się na system złożony z innych podsystemów. Przedsiębiorstwa wybierające wdrożenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania mogą skorzystać z usług specjalistów, którzy po analizie ich potrzeb będą w stanie doradzić, jakie systemy najlepiej sprawdzą się w ich przypadku.

Jakie firmy mogą postawić na zintegrowane systemy zarządzania ISO?

Zintegrowane systemy zarządzania ISO to doskonałe rozwiązanie dla firm z różnych branż. Normy tego typu obowiązują na całym świecie i odnoszą się do funkcjonowania zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw czy organów administracyjnych. Wdrożenie kilku systemów na raz umożliwia zaoszczędzenie czasu, jednocześnie zwiększając potencjał swojej firmy.

Zintegrowane systemy zarządzania ISO są doskonałym wyborem przede wszystkim dla przedsiębiorców, którzy chcą wyraźnie poprawić sytuację swojej marki na rynku. Certyfikaty zwiększają wiarygodność firmy, jednocześnie ułatwiając podejmowanie współprac biznesowych. Klienci znacznie chętniej wybierają produkty z odpowiednimi oznaczeniami, potwierdzającymi zgodność produkcji z konkretnymi normami.

Zalety wdrożenia zintegrowanych systemów zarządzania ISO

Zintegrowane systemy zarządzania ISO niosą za sobą wiele korzyści. To m.in.:

  • oszczędność czasu – wdrażamy zmiany niezbędne do uzyskania kilku certyfikatów w tym samym czasie, co ogranicza ewentualne przestoje w pracy firmy,
  • oszczędność pieniędzy – kilka usług w pakiecie pozwala na uzyskanie atrakcyjnych zniżek,
  • poprawa sytuacji firmy – marki z certyfikatami są atrakcyjniejsze dla wielu klientów i kontrahentów,
  • możliwość wyróżnienia się spośród konkurencji,
  • oszczędność środków – normy pozwalają zwykle na zwiększenie wydajności firmy i ograniczenie ponoszonych kosztów,
  • większe bezpieczeństwo – niektóre normy odnoszą się do bezpieczeństwa produkcji i świadczonych usług, co ogranicza wypadki w firmie.

Wdrażamy różne kombinacje systemów ISO, w zależności od potrzeb danego klienta i aktualnych procedur podejmowanych w firmie. Szczegóły ustalamy indywidualnie w trakcie wstępnej rozmowy.

Zapraszamy do kontaktu klientów zainteresowanych zintegrowanymi systemami zarządzania ISO.